WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO DLA KLAS PIERWSZYCH.

W dzisiejszym konkursie literackim wzięło udział 23 uczestników, reprezentujących wszystkie 12 klas pierwszych z rocznika 2020 naszej szkoły.

Zadanie polegało na rozwiązaniu testu z zakresu materiału obejmującego epokę antyczną, a w tym: wiadomości z Biblii, mitologii greckiej, dramatu, teatru, filozofii oraz pojęć i frazeologii związanej z tą epoką. Test był trudny, a poziom rywalizacji dość wyrównany.

Maksymalna ilość punktów, jaką można było uzyskać,  to 39.

Najwyższą notę otrzymał uczeń klasy I IT Jakub Kudoń, który zajął I miejsce z 34 punktami,
 II miejsce zajęła Emilia Bielawska z klasy I H  z 33 punktami,
III miejsce zajął Krzysztof Kozera z klasy I Iwp, który zdobył 32 punkty.

O wręczeniu dyplomów i nagród powiadomimy w stosownym czasie.
Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do konkursu literackiego dla klas drugich już w przyszłym roku!

Agnieszka Bogdańska.