prawo

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszonym przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ (wszystkie typy szkół) na bezpłatne wykłady z prawa.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez internet w godzinach porannych! Młodzieżowy Uniwersytet Prawa działa w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego z siedzibą w Warszawie i prowadzi zajęcia pozalekcyjne z prawa dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia prowadzone będą od godziny:
10.00 - 10.45 dzieci
11.00- 13.00 młodzież

Wykłady są prowadzone przez prawników (adwokatów, radców prawnych etc).
Zapraszamy do udziału w zajęciach również całe szkoły!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA będą odbywały się do dnia 25 marca 2020 r. Okres zajęć może być przedłużony o kolejny tydzień lub tygodnie w zależności od terminu powrotu dzieci i młodzieży do szkół. Stopniowo będziemy również zwiększali wymiar zajęć.
Więcej informacji można znaleźć na stronie
Prosimy o udostępnienie informacji dla młodzieży tak aby w zajęciach mogło wziąć udział jak najwięcej dzieci. Rejestracji na zajęcia można dokonać indywidualnie na stronie lub w przypadku udziału przez szkołę zostanie udostępniony link aktywacyjny dla szkoły
Zajęcia są bezpłatne.

MŁODZIEŻOWY UNIWERSYTET PRAWA