Wyniki egzaminów zawodowych w sesji styczeń-luty 2020

W piatek 20 marca zostaną podane wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2020.

Wyniki będą przekazywane zdającym przez dziennik elektroniczny.

Proszę nie przychodzić do szkoły!

Osoby, które nie zdały egzaminu:

• - mają 5 dni na złożenie deklaracji na poprawkę w sesji czerwiec-lipiec 2020,
  • - linki do druku deklaracji na egzamin zostaną przesłane drogą elektroniczną,
  • - wypełnioną deklarację należy odesłać na adres email: s.bloch@zsp1.edu.pl
  • - osoby, które nie chcą poprawiać egzaminu przesyłają - również drogą elektroniczną - informację, że pomimo negatywnego wyniku egzaminu nie będą przystępowały w sesji czerwiec-lipiec 2020 do egzaminu.

Kierownik kształcenia praktycznego

S.Błoch