Rekrutacja 2020

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 "MECHANIK" jest szkołą nastawioną na nowoczesne kształcenie ogólne i zawodowe na wysokim poziomie zgodnie z zainteresowaniami ucznia i wymaganiami współczesnego rynku pracy.

Szkoła jest bezpieczna, wolna od przemocy oraz przyjazna dla uczniów. Uczymy odpowiedzialności, uczciwości, tolerancji, postawy obywatelskiej i kultury bycia. Dobrze przygotowujemy do egzaminu maturalnego, a tym samym umożliwiamy łatwy dostęp do uczelni wyższych.

„DRZWI OTWARTE”
w ZSP NR 1
1 kwietnia 2020r. - środa

od 9.00 do 13.00

Zasady przeprowadzania testu sprawnościowego

Kierunki kształcenia w ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz. nabór 2020

Archiwum 2019

Drogi Gimnazjalisto!

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Oferta edukacyjna na rok 2019/2020

technik elektronik

technik elektryk

technik hotelarstwa

technik informatyk

technik informatyk - klasa wojskowa (po szkole podstawowej)

technik teleinformatyk

technik mechanik

technik mechatronik

technik mechatronik - klasa wojskowa (po gimnazjum)

Kalendarzyk 2019

ZARZĄDZENIE Nr 41/2019 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 31 stycznia 2019 r.

Rozporządzenie MEN z dnia 14 marca 2017 r.